banderolë

Single Mode/Multimode ST Fiber Patch Cord/Pigtail

Kordoni i arnimit të fibrës ST përdor një shufër qeramike të gjatë me diametër 2,5 mm (ose ferrule aliazh inoksi / plastikë).Ai bashkohet me një përshtatës ndërlidhjeje dhe lidhet në vend duke u përdredhur për të kyçur një prizë bajonetë të ngarkuar me susta.Është lidhësi më i popullarizuar për aplikacionet LAN me fibra optike multimode

 • Emri i produktit:Patch kordonin
 • Vendi i origjinës së markës:GL Hunan, Kinë (kontinent)
 • Ofroni shërbime OEM/ODM!:
 • Kategoritë:Të gjitha produktet, Produktet ODN, Patch Cord
 • Përshkrim
  Specifikim
  Paketa & Transporti
  Shfaqja e Fabrikës
  Lini komentet tuaja

  Veçoritë:

  1. Pajtueshmëria me IEC, JIS, Telcordia;
  2. Mekanizmi i bashkimit të bajonetës me bllokim të përdredhur i cili siguron lidhje të shpejta, shumë të përsëritshme, me humbje të ulëta;
  3. Komplekse të thjeshta, duplekse dhe me shumë fibra në konfigurime standarde dhe me porosi;
  4. Modaliteti i vetëm dhe shumëmodësh;
  5. Përfundimi i PC-së.

  Aplikacionet:
  1. Instalimet e lokaleve;
  2. Rrjetet e telekomunikacionit;
  3. Rrjetet e metrosë;
  4. Rrjetet e zonës lokale (LAN);
  5. Rrjetet e përpunimit të të dhënave;
  6. Instrumentimi.
  Shënime:
  Vetëm një pjesë e Joint Box/Splice Closure/Joint Closure janë renditur këtu.Ne mund të varemi nga kërkesat e klientit për prodhimin e modeleve të ndryshme Joint Box/Splice Closure/Joint Closure.
  Ne ofrojmë shërbimin OEM & ODM.
  Na kontaktoni tani!
  E-Mail:[email protected]
  WhatsApp:+86 18073118925 Skype: opticfiber.tim

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

  Fabrika e kabllove optike

  Në vitin 2004, GL FIBER themeloi fabrikën për të prodhuar produkte kabllosh optike, kryesisht duke prodhuar kabllo drop, kabllo optike të jashtme, etj.

  GL Fiber tani ka 18 grupe pajisjesh ngjyrosëse, 10 grupe pajisjesh dytësore për veshjen e plastikës, 15 grupe pajisjesh përdredhëse të shtresave SZ, 16 grupe pajisjesh mbështjellëse, 8 grupe pajisjesh për prodhimin e kabllove FTTH, 20 grupe pajisjesh kabllore optike OPGW, dhe 1 pajisje paralele Dhe shumë pajisje të tjera ndihmëse të prodhimit.Aktualisht, kapaciteti vjetor i prodhimit të kabllove optike arrin 12 milion km bërthamë (kapaciteti mesatar ditor i prodhimit prej 45,000 km bërthamë dhe llojet e kabllove mund të arrijnë 1,500 km).Fabrikat tona mund të prodhojnë lloje të ndryshme të kabllove optike të brendshme dhe të jashtme (si ADSS, GYFTY, GYTS, GYTA, GYFTC8Y, mikro-kabllo me ajër, etj.).kapaciteti ditor i prodhimit të kabllove të zakonshme mund të arrijë 1500KM/ditë, kapaciteti ditor i prodhimit të kabllove të rënies mund të arrijë maksimum.1200 km/ditë, dhe kapaciteti ditor i prodhimit të OPGW mund të arrijë 200 km/ditë.

  https://www.gl-fiber.com/about-us/company-profile/

  https://www.gl-fiber.com/about-us/company-profile/

  https://www.gl-fiber.com/about-us/company-profile/

  Na dërgoni mesazhin tuaj:

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni