PRODUKTET

Eksploroni mënyrat se si teknologjia GL ndikon në jetën tuaj

KUSH JEMI NE

  • Profili i Kompanisë

  • Kultura jonë

  • Tregu ynë

  • Certifikimi ynë

https://www.gl-fiber.com/about-us/company-profile/

JU FALEMINDERIT që vizituat faqen e internetit të Hunan GL Technology Co., Ltd dhe na jepni mundësinë të bëhemi partneri juaj i preferuar.GL FIBER është prodhuesi kryesor me përvojë 19 vjeçare për kabllot me fibra optike në Kinë, zyra qendrore e kompanisë ndodhet në Changsha, Kryeqyteti i provincës Hunan.
Kompania ka pajisje të avancuara ndërkombëtare të prodhimit dhe testimit, duke formuar një sistem prodhimi të klasit botëror.Kompania është çertifikuar nga Sistemi i Standardeve Ushtarake, Sistemi i Hapësirës Ajrore AS9100, Sistemi i Menaxhimit të Cilësisë ISO9001, Sistemi i Menaxhimit të Mjedisit ISO14001.
Produktet tona kryesore përfshijnë kabllon me fibra optike të energjisë (ADSS, kabllo OPGW), përcjellësin e linjës ajrore ACSR/AAAC, kabllon e rënies FTTH, kabllon me fibra optike të brendshme dhe të jashtme, etj. Produktet tona ndjekin standardet përkatëse ndërkombëtare dhe standardet kineze.Është e specializuar në projektimin dhe prodhimin e ...
Më shumë >>
https://www.gl-fiber.com/about-us/company-profile/

GL synon të bëhet ndërmarrje e shekullit në botë!
Përballë situatës së re të konkurrencës globale, GL do të vazhdojë të mbështetet në inovacionin e pavarur të talenteve më të avancuara, kompania do të ndjekë frymën e saj të "Realiste", "Sipërmarrëse", "Përkushtuar", "Koordinim", "Win-win" , Për të arritur vizionin e ndërmarrjes për “krijimin e vlerës për klientët”, “realizimin e vlerës për punonjësit”, duke treguar vlerë për shoqërinë.


Më shumë >>
https://www.gl-fiber.com/about-us/company-profile/

Produktet e kompanisë GL eksportohen në më shumë se 169 vende dhe rajone në Amerikë, Evropën Lindore, Afrikë, Lindjen e Mesme, Azinë Juglindore dhe Azinë Jugore.Kompania krijon një partneritet strategjik afatgjatë me China State Grid Corporation, China Southern Power Grid Corporation, China Telecom, China Unicom, China Mobile, SARFT, China Railway dhe shumë kompani të huaja kombëtare të rrjetit dhe operatorë të telekomit.Rrjeti i shitjeve të kompanisë mbulon Azinë, Evropën dhe 32 provincat dhe rajonet e Kinës.Nëpërmjet qendrave globale të shërbimit pas shitjes, kompania mund të mbajë krah për krah nevojat e klientëve dhe të ofrojë aftësi dhe shërbime profesionale.

Më shumë >>

GL kaloi certifikimin e Sistemeve të Cilësisë ISO 9001:2015 në 2010. Me sistem të përsosur të kontrollit të cilësisë, ekip teknik të talentuar, pajisje të avancuara dhe cilësinë tonë të besueshme, produktet tona fitojnë famë në tregun vendas dhe në tregun e huaj.GL është bërë partneri më i besueshëm në industrinë e kabllove me fibra optike.
Më shumë >>

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni