666

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

1.How e gjatë do të jetë përgjigjur citat?

na dërgoni kërkesën tuaj! Ne do të përgjigjeni për ju brenda 12 orë pas konfirmimit parametrat teknike që ju duhet.

2.Do keni ndonjë mostra?

Sigurt Mostrat e lira janë në dispozicion, në qoftë se ju do të donte për të paguar shpenzimet e transportit detar.

3. A mjaftojnë ju prodhuesi i vërtetë?

Ne jemi prodhues i vërtetë me historinë 15 vjeçare të.

4.What është moq?

Moq e fibra kabllorë optike është 1 km

kohën e dorëzimit 5.What-së?

Koha e përgjithshme e dorëzimit është 5-7 ditë pas qëllim konfirmuar. Kjo varet nga sasia e rendit.

6.How për të ruajtur kabllo optike Fibrat siç duhet?

Shitore daulle shtëpie para se të përdorni, daulle duhet të vendosin anash jo në fund.

Produktet 7.Can ju furnizimit përshtatur dhe logo (OEM / ODM)?

Ne jemi prodhues, ne ofrojmë shërbim OEM, ne do të përpiqemi të mira tona për të shërbyer të gjitha kërkesat tuaja të përshtatur, ju lutemi na dërgoni vizatim tuaj.

8.What është kushtet tuaja të pagesës?

Ne pranojmë T / T, L / C, D / A, Paypal, Western Union, D / P, etj 30% paraprakisht, dhe 70% para se të dërgesës, ju mund të zgjidhni një që është më i përshtatshëm për ju.

Duan të punojnë me ne?


Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni atë