page_banner1

Hunan GL Technology Co., Ltdështë një ndërmarrje kryesor si një prodhues i fibra kabllorë optike të energjisë (kabllor ADSS dhe kabllo OPGW), alumini veshur stee për energji elektrike (alumini Dirigjent Aluminum veshur çeliku përforcuar) dhe kabllo të tjera fibra optike në Kinë. Ne kemi mbi 30 pajisjeve për prodhimin e kabllove të ndryshme dhe kabllo optike dhe mbi 20 pajisjeve të testimit. Linjat e prodhimit përfshijnë Austrinë MS Machines ngjyrosur, Ngjyra sillen Machine, Zvicra zvicerane Cable Mesme Veshje Line, France DELACHAUX çelik saldim tub linjë, në klasë të parë tub çeliku saldim lazer linjë Europian për nëndetëse dhe OPGW kabllot e fibrave optike, temperatura fluoro-plastike të lartë linjat e kompanisë Davis SHBA, tre-shtresa njëkohësisht extruded kryqëzuese linjave, linjat CCV catenary prodhimit të Troester kompanisë, Gjermani, GJB-respektuar linjat e prodhimit kabllo ushtarake dhe kështu me radhë

Kompania jonë kalojnë vërtetimin e ISO 9001: 2000 Sistemet e Cilësisë në vitin 2010. Me të përsosur sistemin e kontrollit të cilësisë, ekipi i talentuar teknike, pajisje të përparuara, dhe cilësinë tonë të besueshme, produktet tona të fitojë famë reputacion në tregun e brendshëm dhe tregut të huaj.


Send your message to us:

Write your message here and send it to us