banderolë

1-12 Core Indoor FTTH Drop Cable me xhakete LSZH

Fijet qendrore GJXFH përmbajnë 1 bërthamë, 2 bërthama, 4 bërthama dhe deri në 12 bërthama, është njësia e komunikimit optik në qendër, e vendosur në të dy anët e dy Telit paralel të çelikut/FRP/KFRP si pjesët e forcës, dhe një LSZH ose veshja PVC është e ekstruduar jashtë.

 • Emri i produktit:1-12 Core Indoor FTTH Drop Cable me xhakete LSZH
 • Vendi i origjinës së markës:GL Hunan, Kinë (kontinent)
 • Ofroni shërbime OEM/ODM!:
 • Kategoritë:Të gjitha produktet, FTTH Drop Cable
 • Përshkrim
  Specifikim
  Paketa & Transporti
  Shfaqja e Fabrikës
  Lini komentet tuaja

  Aplikacion:

  Të brendshme

  1,Të gjitha llojet e kabllove me fibra me struktura të ndryshme.

  2, Funksionimi i rrjetit optik me performancë të lartë.

  3, Rrugët optike me shpejtësi të lartë në ndërtesa (FTTX).

  Shkallë temperature:

  Funksionimi: -20℃ deri në 60℃

  Ruajtja: -20℃ deri në 60℃

  Karakteristikë:

  1, Kabllo speciale fleksibël, për të siguruar gjerësi bande më të madhe dhe për të përmirësuar karakteristikat e transmetimit të rrjetit;

  2, Dy FRP paralele e bëjnë kabllon të ketë performancë të mirë kompresimi, mbrojnë kabllon optike;

  3, Struktura e kabllove është e thjeshtë, me peshë të lehtë, praktike;

  4,Dizajn unik i brazdës, i lehtë për t'u qëruar, i lehtë për t'u zgjedhur, thjeshtuar instalimin dhe mirëmbajtjen;

  5, Mbulesa retardante flaka pa halogjene me tym të ulët, mbrojtje mjedisore.

  Standardet:

  Pajtohuni me standardin YD/T1258.2-2003 dhe IEC 60794-2-10/11

  Shënim:
  1,Vetëm një pjesë e FTTH Drop Cable janë të listuara në tabelë.Mund të prodhohet më shumë sipas nevojës.
  2,Kablat mund të furnizohen me një sërë fibrash me një modalitet ose shumëmodë.
  3, Struktura kabllore e projektuar posaçërisht është në dispozicion sipas kërkesës.

  E-Mail:[email protected]
  WhatsApp:+86 18073118925 Skype: opticfiber.tim

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

  Fabrika e kabllove optike

  Në vitin 2004, GL FIBER themeloi fabrikën për të prodhuar produkte kabllosh optike, kryesisht duke prodhuar kabllo drop, kabllo optike të jashtme, etj.

  GL Fiber tani ka 18 grupe pajisjesh ngjyrosëse, 10 grupe pajisjesh dytësore për veshjen e plastikës, 15 grupe pajisjesh përdredhëse të shtresave SZ, 16 grupe pajisjesh mbështjellëse, 8 grupe pajisjesh për prodhimin e kabllove FTTH, 20 grupe pajisjesh kabllore optike OPGW, dhe 1 pajisje paralele Dhe shumë pajisje të tjera ndihmëse të prodhimit.Aktualisht, kapaciteti vjetor i prodhimit të kabllove optike arrin 12 milion km bërthamë (kapaciteti mesatar ditor i prodhimit prej 45,000 km bërthamë dhe llojet e kabllove mund të arrijnë 1,500 km).Fabrikat tona mund të prodhojnë lloje të ndryshme të kabllove optike të brendshme dhe të jashtme (si ADSS, GYFTY, GYTS, GYTA, GYFTC8Y, mikro-kabllo me ajër, etj.).kapaciteti ditor i prodhimit të kabllove të zakonshme mund të arrijë 1500KM/ditë, kapaciteti ditor i prodhimit të kabllove të rënies mund të arrijë maksimum.1200 km/ditë, dhe kapaciteti ditor i prodhimit të OPGW mund të arrijë 200 km/ditë.

  https://www.gl-fiber.com/about-us/company-profile/

  https://www.gl-fiber.com/about-us/company-profile/

  https://www.gl-fiber.com/about-us/company-profile/

  Na dërgoni mesazhin tuaj:

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni