page_banner1

Хунан GL-технологија е 16 години искуство водечки производител на кабли со оптички влакна во Кина, која е да се има професионален тим за продажба, R & D оддел и технологија Department.The компанија има постигнато квалитет ISO9001 сертификат. Ние сме специјализирани во сите видови на оптички кабел и поврзани со хардвер, како што се ADSS, OPGW, FTTH И така On.GL обезбедува еден-стоп сервис на истражување-производство, продажба, логистика за повеќе од 100 земји низ целиот свет.

инженер за производот


Испратете ни ја вашата порака:

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја