666

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

1.How долго ќе се одговори на котација?

Испратете ни го вашето прашање! Ние ќе одговори во рок од 12 часа по потврдувањето на техничките параметри што ви треба.

2.Do имате било какви примероци?

Секако Бесплатни примероци се достапни, ако би сакал да ги плати трошоците за превозот.

3.Are сте вистинската производителот?

Ние сме вистински производителот со историја од 15 година.

4.What е MOQ?

На MOQ на оптички влакна кабел е 1км

време на испорака 5.What е?

општи време на испорака е 5-7 дена по потврдена нарачка. Тоа зависи од количината на нарачката.

6.How за чување оптички влакна кабел правилно?

Чување на тапан затворен пред да го користите, тапанот треба странично не се одржи на крајот.

7.Can ви дадат кориснички производи и лого (OEM / ODM)?

Ние сме на производителот, ние нудиме OEM услуга, ние ќе се обидеме нашите најдобри да им служи на вашите било кориснички барања, Ве молиме да ни ги испратите вашите цртеж.

8. е вашиот начин на плаќање?

Ние прифаќаме T / T, L / C, D / A, Paypal, Western Union, D / P итн 30% во однапред, и 70%, пред пратката, можете да изберете еден, кој е најзгодно за вас.

Сакаат да работат со САД?


Испратете ни ја вашата порака:

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја