page_banner1

Hunan GL-Teknologjia është një 16 vjet përvojë prodhues kryesor për kabllot e fibrave optike në Kinë e cila është duke pasur profesionale shitjet e ekipit, R & D departamentit dhe teknologji Department.The kompania ka arritur Quality Certificate ISO9001. Ne jemi te specializuar në të gjitha llojet e fibra kabllorë optike dhe të lidhura Hardware, të tilla si ADSS, OPGW, FTTH dhe kështu On.GL ofron shërbimin me një ndalesë e kërkimore-industri-Sale-logjistike për më shumë se 100 vende në të gjithë botën.

Engineer produkt


Send your message to us:

Write your message here and send it to us