banner

GYTS53 bllokuar Cable Loose Tube me kasetë të dyfishtë çelikut

Në kabllo GYTS53, fibrave vetme-regjim / multimode janë pozicionuar në tubat lirshme, tubat janë mbushur me ujë bllokimit compound.Tubes mbushje dhe mbushëse janë bllokuar rreth anëtari forcë në një bërthamë rrethore kabllo. A Plastike çeliku plastike (PSP) është aplikuar rreth bërthamës. E cila është e mbushur me kompleksin mbushje për të mbrojtur atë. Pastaj kabllo është përfunduar me një këllëf i hollë PE. Pas PSP është aplikuar mbi mill e brendshme, kabllo është përfunduar me një mill PE jashtme.

 • Emri i produktit:  Stranded Cable Loose Tube me shirit çeliku dhe shirit çeliku (Double Sheaths GYTS53)
 • Markë Vendi i origjinës: GL Hunan, China (Mainland)
 • Aplikimi: Direct Buried / Underground
 • Temat: Të gjitha Produktet, Aerial optike Cable, tubave Optical Cable, blinduar Optical Cable

  Përshkrim

  Specifikim

  Package & Tansportation

  Our Advantages

  Inquiry

  Aplikacion: 

  Aerial / tub / Outdoor

  karakteristike:

  1, janë marrë masat e mëposhtme për të siguruar performancën bllokimin e ujit të kabllit.
  2, tela çeliku Single përdoret si anëtar forcë qendrore.
  3, speciale ujit-bllokimin mbushjen e komponimit në tub të lirë.
  4,100% mbushje core kabllor, PPSH dhe PSP lagështi pengesë.

  Temperatura Rage:

  Operative: -40 ℃ për + 70 ℃
  Storage: -40 ℃ për + 70 ℃

  standardet:

  Në përputhje me qëndrim yd / T 901-2009, si dhe IEC 60794-1


 • Previous:
 • Next:

 • 1.We are the one of biggest manufacture of fiber optic cable in China and has more than 25 years manufacturing and selling experience.Only producing grade a quality fiber optic cable

  2.We are specialized in all kinds of fiber optic cable and  related hardware, such as ADSS, OPGW, FTTH and so on.The company has achieved quality certificate ISO9001.

  3.GL is manufacturer over 16 years, which having professional sales team, R&D department and technology department.

  4.We accept OEM. The fiber cable size and material are customized.Your own logo and own design are welcome.We will produce according to your requirment and description;

  5.Please send us inquiry for more products info and we will give you feedback in 12 hours.

  6. Flexible payment terms: T/T, L/C, Paypal and so on.

  Send your message to us:

  Write your message here and send it to us

  Send your message to us:

  Write your message here and send it to us